• Strona Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Łoniów: www.loniow.pl

Składy Osobowe OK ds. Referendum

Składy Osobowe OK do spraw Referendum 

1. Obwodowa Komisja do spraw Referendum Nr 1 z siedzibą Gminnym Ośrodku Kultury w Łoniowie
1. HALINA DOBROWOLSKA,zgłoszona przez Sojusz Lewicy Demokratycznej.
2. JOANNA KUPCZYK, zgłoszona przez Platformę Obywatelską.
3. BARBARA ANNA SZEMRAJ, zgłoszona przez Fundację Aktywności Lokalnej.
4. KAROL PAWEŁ WĄS, zgłoszony przez Prawo i Sprawiedliwość.
5. JONASZ GRZEGORZ URBAŃSKI, zgłoszony przez Polskie Stronnictwo Ludowe.
6. PATRYK WIECZOREK, zgłoszony przez Stowarzyszenie Instytut Wolności Obywatelskiej i Gospodarczej.
7. KACPER ADAMKIEWICZ, zgłoszony przez Klub Młodych Solidarnej Polski.
8. EWELINA HARA, zgłoszona przez Fundacja Lepsza Polska.
9. ZDZISŁAWA DRACH - osoba wskazana przez Wójta Gminy.


2. Obwodowa Komisja do spraw Referendum Nr 2 z siedzibą w Gminnym Ośrodku Kultury Filia w Chodkowie Starym
1. EDYTA ŻĄDŁO, zgłoszona przez Stowarzyszenie Republikanie.
2. WIOLETA FRANC, zgłoszona przez Platformę Obywatelską.
3. KAROLINA MALECKA , zgłoszona przez świętokrzyski Komitet Obrony Społecznej.
4. AGNIESZKA FLORAS- FURMAŃSKA, zgłoszona przez Polskie Stronnictwo Ludowe.
5. MARCIN PASEK, zgłoszony przez Stowarzyszenie Instytut Wolności Obywatelskiej i Gospodarczej.
6. IWONA PAWŁOWSKA, zgłoszona przez Klub Młodych Solidarnej Polski.
7. BARBARA SARZYŃSKA, zgłoszona przez Fundacja Lepsza Polska.
8. WIESŁAWA KRUPA, zgłoszona przez Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna-Rodzina- Sprawiedliwość”.
9. ANNA OSTROWSKA, OSOBA WSKAZANA PRZEZ Wójta Gminy.


3. Obwodowa Komisja do spraw Referendum Nr 3 z siedzibą w Publicznej Szkole Podstawowej w Świniarach
1. KAMIL KILIAŃSKI, zgłoszony przez Stowarzyszenie Republikanie.
2. ZBIGNIEW JÓZEF MALECKI, zgłoszony przez Sojusz Lewicy Demokratycznej.
3. JUSTYNA LIS, zgłoszona przez Platformę Obywatelską.
4. RAFAŁ STANISŁAW PREWENTOWSKI, zgłoszony przez Prawo i Sprawiedliwość.
5. MAŁGORZATA KUREK, zgłoszona przez Stowarzyszenie Instytut Myśli Państwowej.
6. MICHAŁ STEFANIAK, zgłoszony przez Stowarzyszenie Instytut Wolności Obywatelskiej i Gospodarczej.
7. MARIA MAŁGORZATA ŻUGAJ, zgłoszona przez Klub Młodych Solidarnej Polski.
8. MARZANNA BEATA WRONA , zgłoszona przez Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe
„Ojczyzna-Rodzina-Sprawiedliwość”.
9. MARTA KUŚMIERZ - osoba wskazana przez Wójta Gminy.


4. Obwodowa Komisja do spraw Referendum Nr 4 z siedzibą w Centrum Spotkań Wiejskich w Sulisławicach
1. BEATA NIEMCZYCKA, zgłoszona przez Stowarzyszenie Republikanie.
2. EWA DOBROWOLSKA, zgłoszona przez Sojusz Lewicy Demokratycznej.
3. KAROLINA DZIUBA, zgłoszona przez Platformę Obywatelską.
4. JOLANTA SIUDAK, zgłoszona przez świętokrzyski Komitet Obrony Społecznej.
5. DOROTA KOWAL, zgłoszona przez Fundację Aktywności Lokalnej.
6. ANNA ŻYŁKA, zgłoszona przez Stowarzyszenie Instytut Myśli Państwowej.
7. SYLWIA BARBARA KOGUT, zgłoszona przez Polskie Stronnictwo Ludowe.
8. ANETA WODECKA-WITCZAK, zgłoszona przez Fundacja Lepsza Polska.
9. MAŁGORZATA PYSZCZEK, osoba wskazana przez Wójta Gminy.

 

Opublikowane przez: Marcin Maj - Admin BIP | Data wprowadzenia: 2015-08-13 10:38:14 | Data modyfikacji: 2015-08-13 10:38:50.
Data wprowadzenia: 2015-08-13 10:38:14
Data modyfikacji: 2015-08-13 10:38:50
Opublikowane przez: Marcin Maj - Admin BIP