• Strona Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Łoniów: www.loniow.pl

Składy Osobowe OKW

Składy Osobowe OKW  

1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 z siedzibą w Gminnym Ośrodku Kultury w Łoniowie
1) HALINA DOBROWOLSKA ZAM. SKRZYPACZOWICE,zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+ZIELONI.
2) KRZYSZTOF STANISŁAW ŁUKASIEWICZ ZAM. ŁONIÓW KOLONIA, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY Polskie Stronnictwo Ludowe.
3) DAWID KRZYSZTOF NIEMCZYCKI ZAM. RUSZCZA –PŁASZCZYZNA zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KORWiN.
4) MAŁGORZATA ANNA KUSIK ZAM. WÓLKA GIERASZOWSKA, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW- JOW BEZPARTYJNI.
5) ANGELIKA MAGDALENA GACOŃ ZAM.JASIENICA, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY Nowoczesna Ryszarda Petru.
6) MARTA JADWIGA GRDEŃ ZAM. ŚWINIARY STARE, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY Samoobrona.
7) DANIELWIECZOREK ZAM. KRÓLEWICE, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Kukiz 15”.
8) HENRYK JAN ŻYŁA ZAM. ŁONIÓW, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY Prawo i Sprawiedliwość.
9) JOANNA MAŁGORZATA BŁASIAK ZAM. ŚWINIARY NOWE, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY Platforma Obywatelska RP.
10) ZDZISŁAWA DRACH zam. ŚWINIARY STARE- osoba wskazana przez Wójta Gminy.

2. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 z siedzibą w Gminnym Ośrodku Kultury Filia w Chodkowie Starym
1) BEATA KONARSKA ZAM.SKRZYPACZOWICE , zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+ZIELONI.
2) BARBARA BĄK ZAM. CHODKÓW STARY, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY Polskie Stronnictwo Ludowe.
3) MARCIN PASEK ZAM. ŁĄŻEK, ZGŁOSZONY PRZEZ KOMITET WYBORCZY KORWiN.
4) PIOTR KOWAL ZAM. SULISŁAWICE, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - JOW BEZPARTYJNI.
5) BARBARA ANNA SZEMRAJ ZAM. WÓLKA GIERASZOWSKA, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY Nowoczesna Ryszarda Petru.
6) ŁUKASZ MIKOŁAJ GRDEŃ ZAM. ŚWINIARY STARE, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY Samoobrona.
7) EWA BOŻENA BAJAK ZAM. SKRZYPACZOWICE, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY Prawo i Sprawiedliwość.
8) ANNA LIPIEC ZAM. ŚWINIARY NOWE, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY Platforma Obywatelska RP.
9) ANETA WODECKA-WITCZAK ZAM. ŁONIÓW, osoba wskazana przez Wójta Gminy.

3. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 z siedzibą w Publicznej Szkole Podstawowej w Świniarach Starych
1) TOMASZ PISKOR ZAM. ŚWINIARY STARE, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY Polskie Stronnictwo Ludowe.
2) JADWIGA KILIAŃSKA ZAM. SULISŁAWICE, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KORWiN.
3) WIESŁAWA KRUPA ZAM. SULISŁAWICE, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - JOW BEZPARTYJNI.
4) AGNIESZKA FLORAS-FURMAŃSKA ZAM. ŚWINIARY NOWE, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY Nowoczesna Ryszarda Petru.
5) ELŻBIETA MONIKA ŻYŁA ZAM. ŚWINIARY STARE, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY Samoobrona.
6) EDYTA ŻĄDŁO ZAM. WNORÓW, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Kukiz 15”.
7) GABRIELA STERNICKA ZAM. ŁONIÓW-KOLONIA, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY Prawo i Sprawiedliwość.
8) ELŻBIETA KUŚMIERZ ZAM. ŚWINIARY NOWE, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY Platforma Obywatelska RP.
9) MARTA KUŚMIERZ ZAM. WÓLKA GIERASZOWSKA - osoba wskazana przez Wójta Gminy.

4. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 z siedzibą w Centrum Spotkań Wiejskich w Sulisławicach
1. EWA DOBROWOLSKA ZAM. SKRZYPACZOWICE, zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+ZIELONI.
2. ZDZISŁAWA KRYSTYNA KWIECIEŃ ZAM. SULISŁAWICE, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY Polskie Stronnictwo Ludowe.
3. BEATA NIEMCZYCKA ZAM. RUSZCZA-PŁASZCZYZNA, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KORWiN.
4) TOMASZ KOWAL ZAM. SULISŁAWICE, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - JOW BEZPARTYJNI.
5) DOROTA KOWAL ZAM. RUSZCZA-PŁASZCZYZNA, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY Nowoczesna Ryszarda Petru.
6) RAFAŁ ZBIGNIEW ŻYŁA ZAM. OTOKA, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY Samoobrona.
7) JADWIGA WIECZOREK ZAM. KRÓLEWICE, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW„Kukiz 15”.
8) JAN ORZECHOWSKI ZAM. SKWIRZOWA, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY Prawo i Sprawiedliwość.
9) KAROLINA DZIUBA ZAM. ŚWINIARY NOWE, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY Platforma Obywatelska RP.
10. MAŁGORZATA PYSZCZEK ZAM. SKWIRZOWA , osoba wskazana przez Wójta Gminy.

 

Opublikowane przez: Marcin Maj - Admin BIP | Data wprowadzenia: 2015-10-05 14:50:36.
Data wprowadzenia: 2015-10-05 14:50:36
Opublikowane przez: Marcin Maj - Admin BIP